Specjalista ds. controllingu

RENA Polska

Dział controllingu

Zadania

  • Odpowiedzialność za system ERP w zakresie controllingu/rachunkowści kosztów
  • Analiza obrotów pod kątem rentowności lub marży w odniesieniu do produktów i klientów
  • Raportowanie do zarządu i spółki matki sprawozdań finansowych miesięcznych, kwartalnych i rocznych
  • Wprowadzanie oraz opracowywanie pozycji kosztów i rodzajów kosztowych
  • Budżetowanie/Forecast
  • Wsparcie przy zmianach standardów MSR w Grupie RENA
  • Współpraca przy projektach

Wymagania

  • Ukończone studia z zakresu finansów i controllingu
  • Dobra znajomość pakietu MS Office w szczególności Excel
  • Znajomość systemu ERP oraz procesów IT
  • Bardzo dobra znajomość j. niemieckiego
  • Umiejętność pracy w zespole, zaangażowanie
  • Zdolności organizacyjne i interpersonalne

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie
  • Bogaty pakiet socjalny
  • Dopłata do dojazdów
  • Przyjazne warunki pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Bezpłatna prywatna opieka medyczna
  • Elastyczny czas pracy
  • Możliwość pracy zdalnej

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesłania aplikacji drogą elektroniczną na adres:

 praca@rena.com

Skontaktuj się z nami
telefon : +48 7564 9310-0