Specjalista ds. kontroli jakości

RENA Polska

QS

Oczekiwane kwalifikacje:

  • Doświadczenie min 5 letnie na stanowisku kierowniczym działu jakości i/lub zarządzania systemami jakości
  • Doświadczenie standardów przemysłu Automotive mile widziane
  • Doświadczenie w produkcji małoseryjnej / custommade mile widziane
  • Dbałość o szczegóły i podejście zorientowane na wyniki
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne
  • Doskonałe umiejętności organizacyjne i przywódcze
  • Dogłębne zrozumienie procedur kontroli jakości i odpowiednich norm prawnych
  • Doskonałe umiejętności matematyczne i praktyczna znajomość metod analizy danych/statystyk
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Zdolność do opracowywania zaleceń/ instrukcji służących poprawie jakości
  • Doświadczenie w kontakcie z klientem, pewny siebie w kontaktach z klientem/ asertywny
  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego
  • Znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność pracy w grupie, elastyczność, zaangażowanie w pracę
  • Wykształcenie wyższe mechaniczne
  • Znajomość obsługi komputera, systemu klasy ERP

Zakres obowiązków:

  • Sprawdzanie zgodności produkowanych wyrobów z dokumentacją
  • Realizowanie zasad systemu jakości RENA
  • Kontrola zgodności z dokumentacją na poszczególnych etapach produkcji
  • Współpraca z mistrzami działów produkcyjnych w zakresie jakości prowadzonych prac
  • Prowadzenie analizy występujących niezgodności jakościowych
  • Prowadzenie rejestru reklamacji jakościowych
  • Współpraca z zakładami RENA w zakresie zgłaszanych reklamacji jakościowych
  • Składanie wniosków służących poprawie jakości produkcji i wyrobów
  • Wypełnianie dokumentacji związanej z wykonywaną pracą
  • Przestrzeganie przepisów BHP oraz utrzymanie porządku na stanowisku pracy oraz dziale montażu
  • Przestrzeganie przepisów porządkowych obowiązujących w zakładzie
  • Podnoszenie kwalifikacji poprzez uczestnictwo w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych
  • Przedstawianie i wdrażanie pomysłów poprawiających jakość wyrobów
  • Wspieranie przełożonego w zarządzaniu zakładowym systemem środków pomiarowych
  • Wspieranie kierownika w koordynowaniu spraw związanych z kontrolą w dziale jakości, uczestnictwo w zebraniach, śledzenie i raportowanie statusu zleceń, zarządzanie priorytetami,
  • Wykonywanie innych poleceń przełożonego w ramach obowiązującego prawa

W zamian pracodawca oferuje:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Realne możliwości rozwoju zawodowego
  • Stabilność zatrudnienia
  • Szkolenia wewnętrzne, jak i zewnętrzne
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Bogaty fundusz socjalny
  • Liczne premie
  • Częściowy zwrot kosztów dojazdu
  • Przyjazną atmosferę pracy

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesłania aplikacji drogą elektroniczną na adres:

 praca@rena.com

Skontaktuj się z nami
telefon : +48 7564 9310-0