Asystent Działu Konstrukcji

RENA Polska

Konstrukcja

Zakres obowiązków

  • Aktualizacja i rozwój istniejącej dokumentacji
  • Opracowywanie dokumentacji technicznej nowych maszyn
  • Przygotowywanie szablonów i narzędzi pracy dla obszaru produkcji/logistyki
  • Obsługa bazy danych ERP, oraz aktualizacja danych

Oczekiwane kwalifikacje

  • Wykształcenie wyższe techniczne (mechanika i budowa maszyn, automatyka i robotyka oraz pokrewne – ukończone bądź w toku)
  • Samodzielność i zaangażowanie, sumienność, dokładność w realizacji powierzonych zadań
  • Praktyczna znajomość programów CAD (Solidworks)
  • Znajomość języków obcych w mowie i piśmie min. na poziomie B1 (język angielski, język niemiecki

W zamian pracodawca oferuje

  • Z nami będziesz mógł realizować kurs języka niemieckiego (do poziomu C2 włącznie), który pozwoli Ci płynnie wymieniać się doświadczeniem z kolegami z oddziałów Rena Niemcy
  • Posiadamy własną halę produkcyjną, gdzie na własne oczy będziesz mógł ocenić efekty swojej pracy
  • Zapoznamy Cię z wieloma wyzwaniami z którymi mierzą się konstruktorzy w swojej pracy
  • Nauczymy Cię obsługi oprogramowania CAD Solidworks, systemów ERP
  • Utrwalimy Twoje umiejętności tworzenia modeli 3D i przygotowywania dokumentacji płaskiej

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesłania aplikacji drogą elektroniczną na adres

praca@rena.com

Skontaktuj się z nami
telefon : +48 7564 9310-0