Pracownik działu IT i wsparcia procesów biznesowych

RENA Polska

IT

Oczekiwane kwalifikacje:

  • Ukończenia studiów informatycznych lub pokrewnych
  • Dogłębnej znajomość systemu Windows 10 oraz pakietu Microsoft Office
  • Doświadczenie w stosowaniu rozwiązań ERP w środowisku produkcyjnym (znajomość ABAS ERP jest zaletą)
  • Praktyczne doświadczenie w środowisku Active Directory oraz w technologiach sieciowych
  • Entuzjazm i doświadczenie w zakresie złożonych procesów operacyjnych i ich realizacji za pomocą aplikacji informatycznych
  • Rozumienia procesów biznesowych oraz ich optymalizowania
  • Zdolności analitycznych
  • Znajomości języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym

Zakres obowiązków:

  • Zapewnienie odpowiedniej infrastruktury poprzez instalację i konfigurację programów komputerowych
  • Analiza oraz rozwiązywanie problemów występujących w systemie ERP oraz innych programach komputerowych
  • Współpraca w projektach ERP i monitorowanie realizacji działań
  • Doradztwo, tworzenie dokumentacji, materiałów szkoleniowych oraz realizacja szkoleń i warsztatów
  • Wsparcie w analizie i modelowaniu procesów
  • Optymalizacja procesów informatycznych

W zamian pracodawca oferuje:

  • Interesującą pracę  w rozwijającej się firmie
  • Atrakcyjne, nowoczesne środowisko pracy w młodym zespole
  • Pewną pracę, umowę o pracę w międzynarodowej firmie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Różnorodne możliwości rozwoju, możliwość ciągłego podnoszenie kwalifikacji (szkolenia wewnętrzne lub zewnętrzne) w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Szeroki zakres świadczeń socjalnych
  • Przyjemną atmosferę pracy, bliską współpracę z ekspertami, bez sztywnych korporacyjnych reguł
  • Elastyczny czas pracy

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesłania aplikacji drogą elektroniczną na adres:

praca@rena.com

Skontaktuj się z nami
telefon : +48 7564 9310-0