Mistrz Działu Montażu

RENA Polska

Production

Zakres Obowiązków:

  • Organizowanie i zarządzanie pracą pracowników działu.
  • Realizacja terminowa i jakościowa zadań produkcyjnych.
  • Nadzór nad wykonywanymi pracami przez pracowników produkcyjnych.
  • Kontrola jakościowa prowadzonych prac produkcyjnych.
  • Zapewnianie środków technicznych do produkcji.
  • Optymalizacja procesów technologicznych w dziale. Przestrzeganie i stosowanie zasad przepisów BHP oraz utrzymanie porządku na stanowisku pracy oraz dziale montażu.
  • Przestrzeganie przepisów porządkowych obowiązujących w zakładzie.
  • Szkolenie pracowników z zakresu prowadzonych prac.
  • Podnoszenie kwalifikacji i udział w szkoleniach.
  • Nadzór nad stanem technicznym maszyn i urządzeń.
  • Optymalizacja zużycia materiałów produkcyjnych.
  • Wykonywanie innych poleceń przełożonego .
  • Planowanie urlopów.

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne o kierunku mechanicznym.
  • Znajomość procesów produkcyjnych stosowanych w zakładzie.
  • Znajomość materiałów i narzędzi używanych w procesach produkcyjnych.
  • Umiejętność zarządzania pracownikami.
  • Znajomość prawa pracy.
  • Umiejętność obsługi komputera.
  • Mile widziany język niemiecki.
  • Zaangażowanie w pracę.
  • Przestrzeganie przepisów BHP oraz utrzymanie porządku na stanowisku pracy oraz dziale.

W zamian pracodawca oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę , w międzynarodowym środowisku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Bogaty pakiet socjalny
  • Realna możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • Kurs języka niemieckiego

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesłania aplikacji drogą elektroniczną na adres:

praca@rena.com

Skontaktuj się z nami
telefon : +48 7564 9310-0