Magazynier

RENA Polska

Miejsce pracy: Wykroty

Oczekiwane kwalifikacje:

  • gotowość do pracy dwuzmianowej
  • praktycznego doświadczenia w pracy w magazynie z dużymi wolumenami rozładunkowymi i załadunkowymi (min 6 mcy)
  • mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • nastawienia na pracę zespołową, dzielenia się wiedzą i wzajemną pomoc
  • zaangażowania w wykonywane zadania, gotowości do nauki
  • elastyczność
  • uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych ( potwierdzone egzaminem UDT)
  • dobrej organizacji pracy, sprawności w działaniu

Zakres obowiązków:

  • zaopatrzenie produkcji w niezbędne komponenty/ materiały do wyprodukowania wyrobów gotowych
  • obsługa skanerów ręcznych
  • kompletowanie wysyłek do klienta
  • kontrola i dbałość o stan techniczny wózka, dbanie o ład i porządek w obszarze pracy
  • praca z dokumentami magazynowymi
  • praca w systemie ERP, m.in. przyjmowanie dostaw, księgowanie rozchodów materiałowych
  • udział w procesie inwentaryzacji

W zamian pracodawca oferuje:

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • bogaty pakiet socjalny
  • częściowy zwrot kosztów dojazdu
  • przyjazne warunki pracy

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesłania aplikacji drogą elektroniczną na adres:

 praca@rena.com

Skontaktuj się z nami
telefon : +48 7564 9310-0