Kierownik projektu

RENA Polska

Dział projektów

Zadania:

  • Koordynacja techniczna:
    - Tworzenie ofert,
    - Koordynacja zamówień „od klienta do klienta”,
    - Wyjaśnianie kwestii technicznych z klientami, inżynieria, produkcja,
    - Stworzenie dokumentacji produkcyjnej
  • Uczestnictwo i prowadzenie spotkań z klientami zlecającymi projekty
  • Optymalizacja i rozwój procesów produkcyjnych
  • Praca w zespole, zapewniającym terminowe wykonanie rozrachunku zleceń
  • Ścisła współpraca z działem sprzedaży
  • Wsparcie działu jakości w kwestiach związanych z obsługą klienta

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne, tytuł inżyniera
  • Dobra znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
  • Umiejętność czytania i analizowania dokumentów technicznych (rysunek techniczny, modele CAD, itd.)
  • Znajomość technologii produkcji i montażu
  • Doświadczenie w korzystaniu z programów komputerowych (Microsoft Office, Projekt Tools, itd.)
  • Umiejętność pracy w grupie, zdolności komunikacyjne, nastawienie na potrzeby klienta
  • Mile widziana fachowa wiedza w zakresie zarządzania projektami wraz z umiejętnością kierowania małymi zespołami
  • Gotowość do wyjazdów służbowych
  • Zorientowanie na wyniki, samodzielne podejmowanie inicjatywy, umiejętności analityczne

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę, w międzynarodowym środowisku
  • Realną możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji (udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych) w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Pracę przy zastosowaniu najnowszych technologii
  • Bogaty pakiet socjalny
  • Pracę w młodym zespole, bez sztywnych korporacyjnych reguł

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesłania aplikacji drogą elektroniczną na adres:

praca@rena.com

Skontaktuj się z nami
telefon : +48 7564 9310-0