Kierownik Działu Logistyki I Magazynu

RENA Polska

Miejsce pracy: Wykroty

Oczekiwane kwalifikacje:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (mile widziane kierunki związanie z logistyką i/lub zarządzaniem)
  • Doświadczenie zawodowe na stanowisku związanym z zarządzaniem procesami logistycznymi
  • Znajomość procedur prawnych z zakresu logistyki
  • Predyspozycje do zrządzania zasobami ludzkimi, motywowania i budowania zaangażowania wśród pracowników
  • Znajomość języka niemieckiego, na poziomie komunikatywnym
  • Znajomość systemu klasy ERP
  • Prawo jazdy kat. B
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz zdolności przywódcze
  • Umiejętność pracy w zespole oraz wysoki poziom organizacji czasu pracy

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie procesami logistycznymi (transport, gospodarka magazynowa, łańcuch dostaw)
  • Nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem gospodarki magazynowej, poziomem zapasów, systemem wydań i przyjęć, dokumentacją ewidencyjną
  • Zarządzanie polityką personalną, rozwój podległych pracowników, określanie standardów pracy, motywowanie oraz monitorowanie i rozliczanie efektów pracy podległych pracowników
  • Kontakt, koordynacja i prowadzenie negocjacji z partnerami i dostawcami w kwestiach logistycznych i dystrybucyjnych
  • Planowanie oraz wdrażanie rozwiązań mających na celu optymalizację powierzchni magazynowej
  • Sporządzanie raportów
  • Planowanie, organizacja i przeprowadzanie inwentaryzacji
  • Zgłaszanie wszelkich niezgodności w dostarczonym towarze

W zamian pracodawca oferuje:

  • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, w międzynarodowym środowisku
  • Dowolna forma zatrudnienia : umowa o pracę bądź umowa B2B
  • Wdrożenie w powierzony zakres obowiązków
  • Realna możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku (udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych)
  • Elastyczny czas pracy
  • Bogaty pakiet socjalny (m.in. częściowy zwrot kosztów dojazdu, opieka medyczna, bony świąteczne, paczki dla dzieci, ubezpieczenie grupowe)
  • Pracę przy zastosowaniu najnowszych technologii oraz w przyjaznym zespole profesjonalistów.

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesłania aplikacji drogą elektroniczną na adres:

 praca@rena.com

Skontaktuj się z nami
telefon : +48 7564 9310-0