Frezer

RENA Polska

CNC

Oczekiwane kwalifikacje:

  • Umiejętność czytania rysunku technicznego.
  • Umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi.
  • Gotowość do pracy na trzy zmiany.
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Umiejętność pracy w grupie, elastyczność, zaangażowanie w pracę.
  • Mile widziane wykształcenie mechaniczne.
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
  • Mile widziana znajomość obsługi komputera.
  • Mile widziana znajomość języka niemieckiego.
  • Mile widziana gotowość do wyjazdów.

Opis stanowiska:

  • Cięcie, struganie, frezowanie elementów z tworzywa sztucznego i stali.
  • Przygotowywanie i wykonanie niezbędnych przyrządów do obróbki.
  • Przygotowanie i ustawienie maszyny i narzędzi do produkcji.
  • Wykonywanie pracy z zachowaniem norm jakościowych i wydajnościowych.
  • Wykonywanie pracy zgodnie z zaleceniem przełożonego.
  • Wykonywanie procesu samokontroli.
  • Wypełnianie dokumentacji związanej z wykonywaną pracą.
  • Przestrzeganie przepisów BHP oraz utrzymanie porządku na stanowisku pracy oraz dziale montażu.
  • Wykonywanie innych poleceń przełożonego w ramach obowiązującego prawa.

W zamian pracodawca oferuje:

  • Atrakcyjne, stabilne zatrudnienie
  • Bogaty pakiet socjalny
  • Dopłata do dojazdów
  • Przyjazne warunki pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Bezpłatna prywatna opieka medyczna

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesłania aplikacji drogą elektroniczną na adres:

 praca@rena.com

Skontaktuj się z nami
telefon : +48 7564 9310-0